Meetup Sketch II_Logo+Type H300

ما که هستیم

 

«کوچینگ میتاپ» دورهمی مجازی کوچ‌ها است، جایی که می‌کوشیم با هم اوج بگیریم؛ دورهمی انسان‌هایی که به انسان اهمیت می‌دهند، به تعالی جامعهٔ کوچینگ جهانی، به تسهیل فرصت رویارویی با تنوع سبک‌های کوچینگ اصیل، در عین احترام به تنوع و تعلق؛ به همبستگی برای انتقال دانش، کسب تجربه و هم‌افزایی. در میتاپ با بهره‌گیری از فضای تمرین و آموزش ابزاری برای گسترش و تعمیق کوچینگ اصیل در کنار هم خلق میکنیم.   کوچینگ میتاپ خانهٔ شماست اگر با ما همدلید …

با وجود این که ممکن است هر یک از جلسات این دورهمی حاوی نکات آموزنده ارزشمندی باشد، کلاس درس نیست و رابطهٔ مربی و دانش‌پذیر در آن تعریفی ندارد.

سخنان و اظهارنظرهای هر فرد -حتی با وجود تجارب، صلاحیت‌ها و مدارج ارزنده- صرفاً جنبهٔ بیان تجربه یا دانش شخصی داشته و لزوماً به‌منزلهٔ اظهار نظر قطعی در باب یک موضوع نخواهد بود. آنجا که سخن از تجارب یا اظهارنظرهای فردی است، به‌طور مطلق هیچ درست و غلطی وجود ندارد و هر فرد مختار به انتخاب راه و روشی است که هم‌راستا با اصول و ارزش‌ها، منش و صلاحیت‌های کوچینگ و منطبق با آموخته‌های او و در راستای ویژگی‌های شخصی و شرایطی است که در لحظه تجربه می‌کند.

تلاش ما در این گفت و گوها خلق فرصتی برای مشارکت یکایک اعضاء گروه است و می‌کوشیم این فرصت با همراهی جمعی حمایتگر، همدل و جویای رشد ایجاد شود و برای بهبود این تجربه بدون شک مشتاقانه در انتظار شنیدن بازخوردها، پیشنهادات و دریافت حمایت‌های شما هستیم.

 

اصول ما: همه انسانیم و برابر ، پس حرفه ای باش و همکاری کن!

هر چهارشنبه از ساعت ۱۹:۰۰ تا ۲۱:۰۰ در بستر گوگل‌میت مشتاق حضور و حمایت شما هستیم. شما می‌توانید «کوچینگ میتاپ» را با حساب‌کاربری coachingmeetup در فضای مجازی دنبال نموده، از آخرین اتفاقات و اطلاعات مرتبط باخبر شوید. 

معرفی «کوچینگ میتاپ» به سایر کوچ‌ها یا افرادی که مایلند کوچینگ اصیل را در نقش مراجع تجربه کنند بزرگ‌ترین حمایتی است که می‌توانید از برنامه خود داشته باشید. قدردان شما خواهیم بود اگر محتوای اطلاع‌رسانی «کوچینگ میتاپ» را در صفحات فضای مجازی خود به اشتراک گذاشته، در محیط‌های تخصصی کوچینگ، تجربهٔ حضور خود در این دورهمی‌ها را به اشتراک بگذارید.

مفتخر به همراهی شما – تیم کوچینگ میتاپ

تیم کوچینگ میتاپ

فاطمه حسینی ، کوچ و عضو تیم میتاپ

فاطمه حسینی

. . Board Certified Coach . . کوچ بین المللی

ایمان میراب زاده اردکانی، کوچ تعالی

ایمان میراب زاده

کوچ تعالی

سعید حسینی

کوچ زندگی، انتخاب و تصمیم گیری

بهار مازندرانی. کوچ و تحلیلگر کسب و کار

بهار مازندرانی

کوچ توسعه فردی و کسب و کار، کارآفرین، مشاور و تحلیلگر کسب و کار

محمدحسین معقولی

کوچ سازمان و رهبران و مشاور حقوقی سازمانی

شکوفه علائی ، کوچ، تیم کوچینگ میتاپ

شکوفه علائی

کوچ توسعه فردی و خودشکوفایی

علیرضا جوانمرد

پیک پرفورمنس کوچ کوچها و افراد تأثیرگذار

الهه غروی

کوچ توانمندسازی و بهبود عملکرد