میتاپ یک ساله شد!

دوستان عزیز میتاپ سلام 👋🏻


یکسال پیش اولین قدم را برداشتیم،
اکنون در کنار شما یکساله شدن میتاپ را جشن میگیریم! 🎉🎂🎊
میتاپ یکسال پیش به واسطه احساس نیاز به داشتن یک فضای هم اندیشی برای دانشپذیران یکی از آکادمی ها متولد شد. این ضرورت زمانی پر رنگ تر شد که دیدیم فرصت تبادل نظر، تجربه، دیدگاه، میان دانشپذیران، اساتید و پیشکسوتان محدود است و مهارت های مکملی وجود دارند که بر کیفیت فعالیت های ما تاثیر گذارند اما در طرح درس ها آکادمی ها کمتر به آن پرداخته شده است. با همین نگاه شروع کردیم …

در مسیر همراهمان بودید و یکسال گذشت ! 🎊 اکنون همچنان تمایل داریم این فضا خانه امنی باشد که کوچ ها بی دغدغه و آزاد در گفتگو ها مشارکت کنند و از این فرصت برای ارتقا تجربه و دانش کوچینگ بهره بگیرند. در طول سال گذشته هم کوشیدیم میتاپ با شنیدن نظرات و پیشنهادات شما غنی تر شود.

اکنون نیز آرزو داریم با همراهی کوچ ها و خبرگان کوچینگ ایران و جهان به عنوان رسانه ای برای آموزش مستمر کوچینگ شناخته شده برای جامعه ارزش آفرین باشیم.
از تمام دوستانی که هر لحظه در این مسیر ما را یاری کردند بینهایت ممنونیم🌺


تیم میتاپ

👩🏼‍💻 پشتیبانی میتاپ
🌐 coachingmeetup.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

رویداد کوچینگ میتاپ

دورهمی کوچینگ ایران از پاییز 1401 در جمع دانشپذیران آکادمی ایمپکت آغاز شد و با ادامه مسیر به سمت ارائه خدمات به تمام جامعه کوچینگ ایران و جهان حرکت کرد. این رویداد شامل آموزش های مورد نیاز یک کوچ برای ارتقا صلاحیت ها، درک مراجعان و تمرین کوچینگ اصیل و گفتگو تبادل نظر صنفی با بقیه کوچ ها می باشد.

وعده دیدار ما هر چهارشنبه ساعت 19 الی 21.

شبکه‌های اجتماعی میتاپ